Kahramanmaraş'ta zehir tacirlerine operasyon!

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı’nca düzenlenen 3 ayrı uyuşturucu operasyonuyla, 9 kişi yakalandı. Tacirlerin renkli haplarla gençleri hedef aldıkları öğrenildi.

Kahramanmaraş'ta zehir tacirlerine operasyon!

Kahramanmaraş'ta zehir tacirlerine göz açtırmayan güvenlik güçlerinin bu seferki operasyon adresi Pazarcık oldu. İlçeyi adeta karantina altına alan ekipler, jandarma ekiplerinin teknik takip sonucu belirlenen adreslere baskın yaptı.

'Torbacı' olarak bilinen ve insanların zehirlenmesi için uyuşturucu madde temin eden kişilere yönelik gerçekleştirilen operasyonda belirlenen adreslerde 9 kişi gözaltına alındı.

''Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı tarafından konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ekiplerince, Pazarcık ilçesinde 26-27.09.2019 tarihinde ATOS isimli uyuşturucu madde arama köpeğinin de katılımıyla icra edilen operasyon neticesinde, üç ayrı olayda (180) adet Captagon hap (20) gram Metamfetamin, (5) gram Eroin ile (2) gram Bonzai maddesi ele geçirilmiştir. Olaya karışan (9) şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur''

Olayla ilgli başlatılan soruşturma devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 11:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.