banner232

Kahramanmaraş'ta yılbaşı gecesinde görevli polislere moral ziyareti

Kahramanmaraş’ta yılbaşı gecesinde göre yapan polis ekiplerine vali ve il emniyet müdürü tarafından moral ziyareti yapıldı.

Kahramanmaraş’ta yılbaşı gecesinde Vali Ömer Faruk Coşkun ve Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, kent girişlerinde yer alan polis uygulama noktalarını ziyaret etti. Burada polis ekipleriyle buluşan Vali ve emniyet müdürü görevlerinde başarılar dilerken yeni yıllarını kutladı. 

Daha sonar Kıbrıs Meydanı’nda görev yapan polisleri ziyaret eden vali ve emniyet müdürü katıldı. Burada görev yapan polislerinde yeni yılı kutlanırken, salep ve tatlı ikramında bulunuldu. 

İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu yaptığı açıklamada, “Yeni yılın ülkemize, milletimize ve Kahramanmaraş’ımıza sağlık ve mutluluklar getirmesini diliyorum. Küresel bir sorun olan pandemiyle mücadeleyi devam ediyoruz. Kahramanmaraşlı vatandaşlarımıza şükranlarımı iletiyorum. Bizlere zorluk çıkarmadan, kurallara dikkat ederek pandemi sürecini çok büyük zararlara yol açmadan tedbirlere de uymaya devam ederek atlatacağız” dedi.
 

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2021, 12:52
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.