Kahramanmaraş'ta vicdansız sürücü köpeğe çarpıp kaçtı!

Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde aracın çarpması sonucu meydana gelen olayda yaralanan 8 aylık kangal cinsi köpeğin ilk müdahalesini jandarma ekipleri yaptı.

Kahramanmaraş'ta vicdansız sürücü köpeğe çarpıp kaçtı!

Olay, Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde akşam saatlerinde ilçeye bağlı Ortaören Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Mehmet Demirci'nin 8 aylık kangal cinsi köpeğine, bir araç çarpıp olay yerinden kaçtı.

İLK MÜDAHALEYİ JANDARMA EKİPLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Bu sırada devriye görevinde olan jandarma, yaralı köpeği görünce yanına gitti. Sol bacağı kırılan köpeğe ilk müdahalesini yapan jandarma daha sonra sahibine teslim etti. 8 aylık olan kangal cinsi köpek, sahibi tarafından veterinere götürüldü.

KAYNAK: DHA

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 11:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
İSTİHDAM
İSTİHDAM - 8 ay Önce

Merkezden uzak olan yerleşim yerlerinde ( özellikle kuzey ilçeler; Nurhak,Ekinözü,Elbistan ,Afşin,Göksun) en öneli sorunlardan biri İstihdam alanlarının yokluğu. İlçelerimiz sürekli göç veriyor. İş imkanları yatırımlar olsa kimse göçmez. Her birimiz şehrimiz için bunu gündeme getirmeliyiz. Tarım ve hayvancılığın sorunları çözülmek için gündeme gelse ve çözülse insanlar yaşadığı yerde geçimini sağlar Ekonomik hareketlilik olur. İlde yaşayan herkes kazanır.
Haber yapılması dileğiyle Teşekkürler

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.