banner232

Kahramanmaraş'ta vaka sayısında 13. sıraya gerilemişti! Vali'den uyarı geldi

Kahramanmaraş Valisi Ömer Faruk Coşkun, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayısı gerileyen kentte vatandaşlara teşekkür ederek rehavete kapılmamaları uyarısında bulundu.

Kahramanmaraş'ta vaka sayısında 13. sıraya gerilemişti! Vali'den uyarı geldi

Kahramanmaraş’ta haftalık vaka sayısında tam kapanmanın olumlu etkisi görülmeye devam ediyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın son açıkladığı verilere göre, geçen hafta 137,57 olan Kahramanmaraş’ın 100 bin nüfusa karşılık gelen vaka sayısı bu hafta 91,68’e düştü. Kahramanmaraş Valiliği, bu düşüş sonrasında Valiliğin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, salgın kurallarına uyarak duyarlılık gösteren vatandaşlara teşekkür etti.

Kahramanmaraş’ın vaka sayısı sıralamasında en düşük 13 il arasında yer aldığı belirtilen paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

"Teşekkürler Kahramanmaraş. Kıymetli hemşerilerimiz ilimiz vaka sayısı sıralamasında en düşük 13 il arasında yer almıştır. Bu duyarlılığı sürdürerek Covid-19 ile mücadelemizi hep birlikte başaracağız. Tedbirlere uyan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum."

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.