Kahramanmaraş'ta polisten kahvehaneye operasyon! Üst katı oyun salonu yapmışlar

Kahramanmaraş’ta bir kahvehaneci iş yerinin üst katındaki daireyi oyun salonuna çevirdi, baskın yapan polis 16 kişiye 50 bin 400 TL cezai işlem uyguladı.

Kahramanmaraş'ta polisten kahvehaneye operasyon! Üst katı oyun salonu yapmışlar

Kahramanmaraş’ta polis Covid-19 tedbirleri nedeniyle yaptığı çalışma da bir kahvehanenin üst katındaki dairenin kaçak olarak oyun salonuna çevrildiğini tespit ederek baskın yaptı. Baskında  16 şahsa 3 bin 150’Tl’den 50 bin 400 TL para cezası kesildi.

İl Emniyet Mdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı ekipler, Covid-19 tedbirleri kapsamında uygulama yaptı.Ekibin uygulamasında Kayabaşı Mahallesi Haydarlı Caddesi üzerinde bir kahvehaneye denetleyen polis, kapalı görünümü verilen Kahvehaneden üst kattaki daireye geçen bir kapı olduğunu, ruhsatsız evin oyun salonuna çevrildiğini tespit edip baskın yaptı.

Polis içerde 4 masa ve masa üzerinde oyun taşlarının olduğunu belirleyerek,  2 masa etrafında 14 şahsı suçüstü yakaladı. Sigortasız İş yeri çalışanı M.Ç ve iş yeri sahibi A.K. İle birlikte 16 şahsa pandemi önlemleri kapsamında sosyal mesafe kuralını ihlalden  kişi başı 3.150 TL den toplam 50.400 TL ceza yazıldı.

Öteyandan mekanın mühürlenmesi için gerekli işlemlerin yapıldığı kaydedildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.