Kahramanmaraş'ta minik öğrencilerden semazen gösterisi

Kahramanmaraş'ta Mevlana haftası dolayısıyla Süreyya Güneş Ana Okulu çilekler sınıfının minik öğrencileri semazen gösterisi yaptı

Kahramanmaraş'ta Mevlana haftası çerçevesinde Süreyya Güneş Ana Okulu çilekler sınıfı'nın minik öğrencileri semazen gösterisi yaparak, büyük bir beğeni topladılar.

Öğretmen Süreyya Kurt: "öğrencilerimizle birlikte güzel bir Mevlana Haftası kutladık. Çocuklarımız burada semazen gösterileri sunarak, büyük bir beğeni topladılar. öğrencilerimizle birlikte Mevlana Haftasını en güzel şekilde kutladık." ifadelerini kullandı.

Çocuklarının Anaokulunda önemli eğitimler aldığını dile getiren veliler ise, "Çocuklarımızın yaptığı Mevlana Haftası etkinlikleri çok güzel oldu. Çocuklarımızın bu tür eğitimler görmesi bizleri çok memnun ediyor. Hocalarımızdan çok memnunuz. Çocuklarımız burada okul öncesi eğitime, en iyi şekilde hazırlanıyorlar." şeklinde konuştular

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2018, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.