Kahramanmaraş'ta hayvanlar ölüme terk ediliyor!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'ne ait hayvan barınağındaki sokak köpekleri ve kedilerinin içler acısı durumu, hayvanseverleri ayağa kaldırdı.

Kahramanmaraş'ta Büyükşehir Belediyesi'ne ait hayvan barınağının geçtiğimiz yıl Kanal Maraş'a gelen ihbarla hayvanların birbirlerini parçalamasına ve aç ve susuzluktan öldüğü ortaya çıkmıştı

BİR SKANDAL DAHA

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'ne ait yıllar önce yapılan belediyenin hayvan barınağı, kaderine tert edilmiş durumda. Veteriner hekim ve bazı çalışanlarının olmasına rağmen barınak pislik içinde.

Belediyenin ilgilenmemesi nedeniyle çaresizlik içinde kaldıklarını söyleyen Kahramanmaraşlı hayvanseverler, bu durumu cep telefonları ile görüntüledi.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

Yerde can çekişen köpeklere kadar, her şeyi kaydeden vatandaşlar durumu Twitter'dan paylaşarak, buranın hayvan barınağından çok ölüm kampını andırıyor.

Hayvanların Sesi Derneği adı altında paylaşılan video bir çok tepki gelirken, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin konuyla ilgili açıklama yapması bekleniliyor.

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.