Kahramanmaraş'ta hayvan hırsızları yakalandı

Kahramanmaraş'ta inek çalan iki kişi polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. Yakalanan bir şahsın geçmiş tarihte koyun ve keçi çaldığı da ortaya çıktı.

Kahramanmaraş'ta hayvan hırsızları yakalandı
banner150

Edinilen bilgiye göre, Boğaziçi mahallesinde devriye görevi yapan polis ekipleri, bir ihbar ile hareket edip iki şahsı bir inekle yaya olarak gitmekte iken yakaladı. Şahısların yapılan sorgusunda ineğin Üngüt mahallesinde bir ahırdan çalındığı tespit edildi. İnegini teshis eden vatandaş, polis ekiplerinden teslim aldı. İnegi çaldığı tespit edilen 54 yaşındaki Ahmet D. ve yanındaki E.D. yakalanarak gözaltına alındı. Ahmet D.'nin hırsızlık suçlarından kaldı olduğu ve  3 yıl 6 ay kesilmiş hapis cezası ile arandığı ortaya çıktı.

Yapılan polis sorgusunda, şüpheli Ahmet D.'nin 11 Eylül Salı günü Fevzipaşa Mahallesinde bir Kuran Kursu bahçesinden de tel örgüyü keserek  1 adet keci ve 1 adet koyun çaldığı ortaya çıktı. Hırsızlık anı kamera görüntüsüne yansıdı.

Ahmet D., suçunu ıtiraf etti. Adliyeye sevk edilen 2 şüpheliden Ahmet D. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.