Kahramanmaraş'ta düğünde takı yerine 'bilet' taktı

Tüm dünyanın ilgisini çeken Türk Hava Yolları uçak bileti Kahramanmaraş'ta bir düğünde gelin ve damada 'takı' diye takıldı.

Kahramanmaraş'ta düğünde takı yerine 'bilet' taktı
banner150

Kahramanmaraş'ta Hüseyin-Mehtap Özdemir çiftinin düğününde takı merasimi sırasında sahneye çıkan çiftin arkadaşı Erhan Ersavaş,  ABD'nin Türkiye'ye uyguladığı ekonomik yaptırımlar nedeniyle takı olarak dolar yerine uçak bileti taktı.

Çite bir ömür boyu mutluluk dileyen Ersavaş, döviz yerine uçak bileti hediye etmekten mutlu olduğunu da söyledi. Ersavaş, “Ülkemizde var olan ekonomik savaşlara inat, biz Türk Lirasını çok değerli olduğunu Kahramanmaraşlılar olarak göstermek istedik. Maraş düğünümüzde altının dışında sadece Türk parasının takıldığını görüyorsunuz. Bunun yanı sıra çiftimize uçak bileti takmak istedik. Dolara inat ülkemizi bu şekilde desteklemek istedik. Çiftimize de yakışacağını düşündüm, onları uçak biletiyle Kıbrıs’a uğurlamak istedim” diye konuştu.

"TL'NİN NE KADAR DEĞERLİ OLDUĞUNU GÖSTERDİK"
Hediye edilen uçak biletleri sayesinde Türk Lirasına önemli bir desteğin verildiğini söyleyen gelin Mehtap Özdemir, “Erhan kardeşimize çok teşekkür ediyorum böyle bir incelik düşündüğü için. Ve herkese Türk Lirasının ne kadar değerli olduğunu buradan göstermiş oldu” şeklinde konuştu.

"HABERİMİZ YOKTU"
Kıbrıs’a gidiş dönüşlü uçak biletinin kendileri için sürpriz olduğunu söyleyen damat Hüseyin Özdemir, “Hediye edilen biletler için teşekkür ediyorum. Günümüzde Türk Lirasıyla alışveriş yapmanın ne kadar önemli olduğunu bize göstermiş oldu. Verilen hediyeden hiç haberimiz yoktu, kendisine ve gelen misafirlerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2018, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.