Kahramanmaraş'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (06 Ocak 2019 Pazar)

Meteoroloji hava durumu resmi verilerine göre Kahramanmaraş hava durumu, 06 Ocak ila 10 Ocak tarihlerinde nasıl olacak? İşte Kahramanmaraş'ta 5 günlük gökyüzü-sıcaklık verileri...

Kahramanmaraş'ta bugün ve yarın hava durumu nasıl olacak? (06 Ocak 2019 Pazar)

Bölge genelinin çok bulutlu ve aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Kıyı kesimlerde sağanak, yer yer gökgürültülü sağanak yağış, iç kesimlerinde yağmur, yükseklerinde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması beklenen yağışların; Adana'nın doğusu, Kahramanmaraş'ın batı ve güney kesimleri, Hatay ve Osmaniye çevrelerinde kuvvetli olacağı tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: 1 ila 2 derece azalacak.

RÜZGAR: Rüzgarın güney ve güneybatı yönlerden orta kuvvette, yağış anında yer yer kuvvetli, öğle saatlerinden itibaren kıyı kesimlerde zaman zaman fırtına şeklinde esmesi tahmin edilmektedir.

UYARILAR: Doğu Akdeniz’de rüzgârın 06.01.2019 Pazar günü öğle saatlerinden itibaren batı ve güneybatı yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde (60-75 km/sa) fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Fırtınanın gece saatlerinde etkisini kaybetmesi beklenmektedir.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 09:30
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.