Kahramanmaraş'ta arazözün devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı

Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde ilçesinde, kontrolden çıkarak devrilen Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait arazözün şoförü ile yanındaki 2 yangın söndürme işçisi yaralandı.

Kahramanmaraş'ta arazözün devrilmesi sonucu 3 kişi yaralandı

Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğü'ne ait arazöz sürücüsünün kontrolünden çıkarak devrildi. Kazada 3 kişi yaralandı.

3 KİŞİ YARALI

Kaza, öğle saatlerinde Tufanpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Fatih Meşe yönetimindeki arazöz, kavşaktan dönerken sürücünün kontrolünden çıkarak devrildi. Kazada sürücü Meşe ile beraberinde bulunan 2 kişi yaralandı. Ambulanslarla Andırın Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

ARAZÖZ NEDİR?

Arazöz her ne kadar sözlüklerde “Yolları ve yol kenarlarındaki yeşillikleri sulamakta kullanılan araç” olarak tanımlansa da, bu araçlar dar sokaklarda meydana gelen şehir içi yangın söndürme ve kurtarma çalışmalarında da son derece faydalıdır.

KAYNAK: DHA

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2019, 17:48
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.