Kahramanmaraş protokolü Valiliğin önünde bayramlaştı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, "Türkiye adeta 2013'ten beri kendisine dönük yapılan ve bir dayanıklılık testi niteliğindeki süreci, başarıyla bitirmiştir. Türkiye türbülanstan çıkmıştır. Bundan sonrası Türkiye'nin 2023'e kadar inşallah şahlanma dönemi olacaktır." dedi.

Kahramanmaraş Valiliği önünde düzenlenen bayramlaşma töreninin ardından Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemi, MÜSİAD Kahramanmaraş Şube Başkanı Sami Kervancıoğlu, CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş, KMTSO Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan Kurban Bayramı ile ilgili açıklamalarda bulunurken.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, İslam coğrafyasının Kurban Bayramı'nı kutlayarak, bayramın hayırlara vesile olması, tüm dünyaya barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kudretli bir devlet olduğunu vurgulayan Ünal, Fırat'ın doğusuna yönelik olası operasyona ilişkin, şunları kaydetti:

"Hem sınır güvenliği açısından hem de bölge güvenliği açısından haklarımızı korumaya dönük gerekli her şey yapılmakta. Türkiye, önümüzdeki süreçte çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam edecek. Çünkü Türkiye, çok yüksek bir direnç göstermiştir. Türkiye adeta 2013'ten beri kendisine dönük yapılan ve bir dayanıklılık testi niteliğindeki süreci başarıyla bitirmiştir. Türkiye türbülanstan çıkmıştır. Bundan sonrası Türkiye'nin 2023'e kadar inşallah şahlanma dönemi olacaktır."

YORUM EKLE
YORUMLAR
46 46
46 46 - 3 ay Önce

Bunların hepsi tüketen.üreten kesinlikle olamaz.

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.