Kahramanmaraş polisinden sokak satıcılarına operasyon! 8 kişi tutuklandı

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan uyuşturucu operasyonlarında 8 kişi tutuklandı.

Uyuştucu ticareti ve sokak satıcılarına operasyon yapan polis ekipleri, çok sayıda kişiyi paketler halinde  uyuşturucu maddeler ile birlikte yakaladı. 

Kahramanmaraş'ta yapılan Narkotik operasyonlarında Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan 7 kişi ve Uyuşturucu Kullanmak suçundan 1 kişi  tutuklanarak cezaevine konuldu. 

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube Müdürlüğüne bağlı Narkotik timleri gerçekleştirdiği operasyonlarda Uyuşturucu Satıcılarına göz açtırmadı. Sokak satıcıları takibe alınarak bir bir yakalandı. 

7 ayrı Uyuşturucu satışına suçüstü müdahale eden polis ekipleri, kullanıcı ve satıcısı olmak üzere 56 kişiye adli işlem yaptı. Bu şahıslardan Uyuşturucu ticareti kapsamında gözaltına alınan 6 şüpheli, Gaziantep ilinden sevkiyat yapan 1 şüpheli ile  uyuşturucu madde kullanan 1 şüpheli gözaltına alınarak Adli makamlara sevk edildi.

Yapılan operasyonlar kapsamında 8 şüpheli tutuklandı.

Uyuşturucu ticareti kapsamında tutuklanan  Harun Ç. (38), Ümran K.(37), İlyas G. (45), Ahmet E.(35), Doğu Ş. (37), Nurettin K. (32), Ömür Ç. (29) ve uyuşturucu kullanıcısı kapsamında tutuklanan Ayşe Ç. (20) cezaevine konuldu.

Operasyonlarda paketler halinde esrar, bonzai, metamfetamin, uyuşturucu hap, Eroin, Hint Keneviri ve 1 Adet tabanca ele geçirildi.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.