Kahramanmaraş merkezli 3 ilde operasyon! 7 gözaltı

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı tarafından bölücü terör örgütüne yönelik Adana'da yapılan operasyonda gözaltına alınan 7 şüpheli Kahramanmaraş'a getirildi.

Kahramanmaraş merkezli 3 ilde operasyon! 7 gözaltı
banner150

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı'nca terör örgütü PKK'ya malzeme temin edenlere yönelik Adana, Ankara ve Aydın'da düzenlenen operasyonda, 7 kişi gözaltına alındı. Adreslerinde bulunamayan 3 kişinin yakalanması için çalışmaların sürdürüldüğü belirtildi.

Kahramanmaraş il jandarma komutanlığınca  Pkk/KCK terör örgütü mensuplarına ,malzeme temin etmek ve terör örgütüne yardım etmek suçlarından Adana merkezde 8 şüpheli,Aydın merkezde 1 ve Ankara merkezde 1 olmak üzere toplam 10 şahsa ve adreslerine yönelik 24 Nisan 2019 Çarşamba günü şafak vakti operasyon yapıldı. Adana dan B.G ,U.K ,M.Ö,M.G , V.U ,B.B isimli 6 şahıs, Ankara´da 1 olmak üzere toplamda 7 kisi göz altına alındı. 3 kisinin ise arama çalışmaları devam ediyor. 

Gözaltına alınan şahıslardan, 81 adet örgütsel içerikli kitap, iki adet ajanda , 25 adet CD, 5 adet akıllı cep telefonu, 1 harddisk , 1 adet Laptop bilgisayar ve 2 adet tuşlu cep telefonu ele geçirildi.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.