Kahramanmara'ta polisle vatandaş arasındaki ilginç diyaloglar

Kahramanmaraş'ta koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında polis ekipleri, park ve bahçelerdeki vatandaşlara ''evde kalın'' uyarısında bulundu. Yaşlı bir kadın kendisini uyaran polise, ''İyilik ve güzellik partisi kuracağım'' dedi.

Kahramanmara'ta polisle vatandaş arasındaki ilginç diyaloglar

Her yerde olduğu gibi Kahramanmaraş'ta da 65 yaş ve üstü için uygulanan sokağa çıkma yasağına uyulması için kentte İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler de denetimleri sıklaştırdı.

Kahramanmaraş Kent meydanında polislerin ikazı sonrası evine gitmesi istenen ismi öğrenilemeyen yaşlı kadın, "Ben parti kuracağım adı da iyilik güzellik partisi" dedi.

'5 OY BİZDEN'
Polislerin, "Tamam sen parti kur 5 oy bizden" yanıtını alan yaşlı kadın, "Andırın ilçesinden geldim, Döngele Mahallesinde yaşıyorum. Para çekip telefon ve su faturalarını yatırıp gideceğim" dedikten sonra ayrıldı.

'BENİ ARABAYA BİNDİRİN'
Başka bir yaşlı kadın ise polis ekiplerine, 'Benim işim vardı hallettim beni şuradan bir arabaya bindirin kurban olduklarım" dedi.

Bunun üzerine ekipler, yaşlı kadının otobüse binemeyeceğini söyledi. Bölgeye gelen ekip arabasıyla yaşlı kadının evine gönderildiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.