İşte AK Parti Kahramanmaraş'ın adayları... Erdoğan ile birlikte...

AK Parti seçim beyannamesinin açıklandığı törende Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm illerin milletvekili adaylarıyla toplu fotoğraf çektirdi. Kahramanmaraş milletvekili adayları da ilk kez görücüye çıkmış oldu.

İşte AK Parti Kahramanmaraş'ın adayları... Erdoğan ile birlikte...
banner150

24 Haziran seçimleri için milletvekili adaylarını belirleyen AK Parti, bugün seçim beyannamesini Ankara Arena'da düzenlenen törenle açıkladı AK Parti seçim beyannamesinde eğitimden sağlığa, ulaşımdan dış politikaya kadar 146 ayrı proje yer alıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, törende yaptığı konuşmada AK Parti'nin 360 sayfalık seçim beyannamesini özetledi.

"Güçlü Meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye" vurgulu seçim beyannamesinin açıklanmasının ardından AK Parti listelerinden aday gösterilen MHP ve BBP'li milletvekillerinin de olduğu 600 milletvekili adayı, tanıtıldı.

KAHRAMANMARAŞ VEKİLLERİ SAHNEDE
İlk olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanına Ak Parti Sözcüsü ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal geldi. Daha sonra Ahmet Özdemir, Celalettin Güvenç, İmran Kılıç, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal, Türk İslam Karakoç ve Mehmet İlker Çitil sahneye davet edildi. Fotoğraf çekiminin ardından Erdoğan, bazı vekiller ile ayaküstü sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 18:55
YORUM EKLE
YORUMLAR
Er
Er - 2 yıl Önce

Adaylar peh 4 ancak gider

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.