Hayrettin Güngör, Kanal Maraş'ın bulunduğu salona girmek istemedi! Karaaslan tepki gösterdi!

Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneğinin Kültür Park'ta gerçekleşen kongre toplantısında Hayrettin Güngör’ün Kanal Maraş Ekibinin salonda bulunması sebebi ile salona girmeyeceğini bildirmesi üzerine Mustafa Karaaslan olaya sert tepki göstererek salonu terk etti.

Dulkadiroğlu Muhtarlar Derneğinin toplantısında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan’ın ve Kanal Maraş Ekibinin salonda bulunması sebebi ile salona girmeyeceğini bildirmesi ve bunu Mustafa Karaaslan'a telefon ile ileten Dernek Başkanı Resul Arslanhan'ın ricası üzerine olaya çok büyük sert tepki göstererek salona hitaben tepkisini dile getirdi.

Dulkadiroğlu Muhtarlar Dernek Toplantısı başladıktan sonra Muhtarlar Derneğinin Başkanı Resul Aslanhan’ın konuşması, denetim ve faaliyet raporlarının okunmasına istinaden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün geldiği salonda bulunanlara bildirildi.

Kongreye katılan Muhtarlar Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör’ü beklemeye başladı.

10 veya 15 dakika sürenin geçmesinin ardından Dulkadiroğlu Dernek Başkanı Resul Arslanhan, Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan’a telefon açarak;

“’Mustafa abi sen salonda bulunuyorsun diye Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör içeriye gelmiyor. Ne yapalım?” ifadelerini kullanınca,

Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan Kongre’de herhangi bir tartışma yaşanmaması için Divan Heyeti’nin masasında bulunan Kanal Maraş mikrofonunu alarak tepkilerini şu sözlerle dile getirdi;

"Kahramanmaraş Büyükşehir Başkanı Hayrettin Güngör Kanal Maraş'ın mikrofonu var diye bu salona gelmiyor, çok ayıp bir davranış, yakışmayan bir davranış. Kendisini de bundan sonra hiçbir yerde yüzünü görmek ne de adını duymak istemiyorum. Terbiyesizce bir hareket. Bu basın Kahramanmaraş’ın basınıdır." diyerek tepkisini gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2021, 11:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alper Bozkurt
Alper Bozkurt - 3 hafta Önce

Mustafa Bey kendi siz varsınız diye salona girmiyor bizde kendini suratını görmeye tahamülümüz yok şehirimi terk edelim

Mahmut
Mahmut - 3 hafta Önce

Niye girmemiş eleştirmek doğruyu yazmak suç mu olmuş sende işini doğru yap baştacı ol o kadar kapanma oldu sanayiyi yapmadın şimdi iş vakti her yer delik deşik kaç tane kaza var kim hesabını verecek yazık değilmi milletin malına hayrettin efendi

İbrahim Yelken
İbrahim Yelken - 3 hafta Önce

Mustafa bey gerçekten çok ayıp bir durum. Koskoca şehrin BÜYÜK belediye başkanın nasıl bir ruh hali var anlamak mümkün değil. Bu kafa ile bu şehir köhne bir şehir olmaya mahkumdur. Maraş ı bilmeyen bir adam gelmiş bağdakini istemiyor. Yazıklar olsun. Bundan sonra bırak oy vermeyi günahımı vermem. Bir seçmen olarak namus şeref sözü. Adam Trabzon lıları müslünan etmekle övünüyor . Önce kendini sorgulasın.

vatandaş
vatandaş - 3 hafta Önce

keşke sen dursaydın da hayrettin bey gelmeseydi kral

M.kerkez
M.kerkez - 3 hafta Önce

doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış abi... Sen bildiğin yolda devam et... Sen doğru ol Eğri kendini bulur...

Ercan Yılmaz
Ercan Yılmaz - 3 hafta Önce

Bunlar doğru adamdan kaçarlar Mustafa bey siz dürüst olmaya devam edin.Biz Hayrettin'in kişiliğini çok iyi biliyoruz.

YunusZencir
YunusZencir - 3 hafta Önce

Hayrettinin Kanal Maraş korkusu! PUHAHAHAHA

MahmutKaraaaa
MahmutKaraaaa - 3 hafta Önce

Az kaldı secimlerde gidicisinizzzzzz.


SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.