Hayrettin Güngör'e başkan dayanmıyor! Fen İşleri Daire Başkanı Fatih Yoldaş istifa etti!

Yerel seçimlerle göreve geldiği günden bu yana her gün yeni bir skandalı ortaya çıkan AK Parti'li Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e başkan dayanmıyor. KMBB Fen İşleri Daire Başkanlığı’ndan bir istifa daha geldi. Yaklaşık 1 yıl önce göreve gelen KMBB Fen İşleri Daire Başkanı Fatih Yoldaş, görevinden istifa etti.

Hayrettin Güngör'e başkan dayanmıyor! Fen İşleri Daire Başkanı Fatih Yoldaş istifa etti!
banner150

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün göreve başlamasından bu yana, yönetici kadrolarında ve belediyenin işleyişinde krizlerin ardı arkası kesilmiyor. 

KURUMLAR İSTİKRARSIZLIK İÇİNDE
Aradan geçen süreye rağmen belediye kurumlarında da istikrar sağlanamadı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nden bir istifa haberi daha geldi.

Fen İşleri Daire Başkanı Fatih Yoldaş görevinden istifa etti. Kendi sosyal medya hesabından ''Fen İşleri Daire Başkanlığı görevinden ayrılmış bulunmaktayım. Hakkınızı helal edin dostlar.'' diyerek istifa ettiğini kamuoyuna duyurdu. Daha önce de göreve getirilen Kaski Genel Müdürü Özgür Özdemir istifa ederek Kayseri Büyükşehir Belediyesine gitmişti.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDE GRUPLAŞMA MI VAR?

Kanal Maraş haber merkezinin edindiği bilgiye göre, Hayrettin Güngör'ün Sakarya'dan getirdiği üst yönetim kadrosu ile bir türlü göreve geldiği günden beri Kahramanmaraşlı daire başkanları ile anlaşamadığı ve bir nevi belediye de gruplaşmanın baş gösterdiği, dolayısıyla Fatih Yoldaş'ın Kahramanmaraşlı olmasından dolayı hissettiği baskıdan istifa ettiği Büyükşehir Belediyesi içerisinde en çok konuşulan konuların başında geliyor.

İlerleyen günlerde bir kaç daire başkanının daha istifa edeceği gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 13:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
maraşlı
maraşlı - 6 ay Önce

Lütfen araştırarak doğru haber yapın. İstifa etmedi görevden alındı.

erdal şahin
erdal şahin - 6 ay Önce

görevden ayrılmadı....görevinden alındı...

Alper Bozkurt
Alper Bozkurt - 6 ay Önce

Sakaryada getirdigi genel sekreter kadro olarak genel merkez kadrosu okadroları Reyis belirller onda sıkıntı yok sıkıntı hayrettin in ANkaradan getirdigi Maraşlılara dikat edin mesela Mehmet ertürkmen

Memet Sevim
Memet Sevim - 6 ay Önce

Geldiğinde genel müdür edası ile başlayıp, eski daire başkanlarına siz bana rakipsiniz, göz önünde olmayın deyip eski daire baskanlarını sağa sola bekçi olarak gönderen Fatih Yoldaş, bak sana da kalmadı. Etme bulma dünyası. Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Eden bulur, bulacaklar.

Belediyeci
Belediyeci - 6 ay Önce

1 saat sürmedi yenisi geldi bile Altındağ belediyesi Cebrail ASLAN

Mehmet Can
Mehmet Can - 6 ay Önce

Gözde Prenslerden biri daha gitti. Acaba neden. Adam geldiğinde ben Fen işlerinden anlamam, imardan anlarım demiş. Demekki liyakat böyle işliyor

Maraş Sevdalısı
Maraş Sevdalısı - 6 ay Önce

Maraş belediyesinde süreç iyi yöne doğru gidiyor biraz sabır.Ekip sıradan değil işi bilen adamlar sadece siyasetten yoksunlar memleketimizin çıkarı için müthiş çalışma içerisindeler.25 trilyon borç ödemek şu süreçte çok kolay değil.

Tenekeci Mustafa
Tenekeci Mustafa - 6 ay Önce

Aynı güzelligi Mehmet Ertürkmenden de bekliyoruz


SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.