Hayalinizdeki düğün salonu Kahramanmaraş’a açılıyor!

Kahramanmaraş'ta Arslanbey parkı üst kısımda bulunan  hayal ormanın içinde Neva Garden Kır Düğün Bahçesi açılıyor.

Kahramanmaraş'ta bir eksiklik olarak düşünülen kır düğünleri artık yapılabilecek. Arslanbey parkı üst kısımda bulunan  hayal ormanın içinde kır düğün salonu açılıyor. Çağımızın gençlerinin bir çoğu evlenirken kır düğünü ister. Fakat Kahramanmaraş'ta neredeyse hiç olmayan kır düğünü Haziran ayından itibaren Neva Garden Kır Düğün Bahçesi açılarak bu sorun giderilecek.

İşletme sahibi Fatih Koçak herhangi bir sorun olmazsa Haziran ayından itibaren faaliyete geçeceklerini söyledi.

Fatih Koçak yaptığı konuşmada, "Kahramanmaraş'ta bu yönden bir eksik vardı, çünkü Kahramanmaraş bir kır şehri. Çağımızın gençlerinin bir kır düğünü hayali vardır, benimde öyle bir hayalim vardı fakat o zamanki şartlar doğrultusunda hayalimi gerçekleştiremedim. Şimdiki gençlerimizin bu hayallerini gerçekleştirmesi için böyle bir iş içerisine girdik. Bu şekilde Kahramanmaraşlılara hizmet etmeye başlayacağız Allah izin verirse. Bu yıl Haziran ayında açılacak olan kır düğün salonumuzda açılışımıza özel makul fiyatlar olacak" ifadelerini kullandı.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2020, 16:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.