Hakkında kesinleşmiş hapis cezası olan kadın yakalandı

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince bir operasyon için düğmeye basıldı. Hakkında farklı suç kaydı ve kesinleşmiş hapis cezası bulunan 9 çocuk annesi Tuğba Demir düzenlenen baskınla yakalandı. Şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.

Hakkında kesinleşmiş hapis cezası olan kadın yakalandı
banner150

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, 'hırsızlık', 'konut dokunulmazlığını ihlal' ve 'mala zarar verme' suçundan farklı suç kaydı bulunan ve Kayseri ile birlikte Ankara, Mersin, Gaziantep, Adana, Kahramanmaraş, Niğde, Eskişehir ve Yozgat'ta da hırsızlık gibi suçlar yapan 26 yaşındaki Tuğba Demir'in peşine düştü.

Kayseri'de saklandığını tespit edilen ve 10 gün önce yeni evine taşındığını öğrenen güvenlik güçleri hakkında kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüphelinin yakalanması için bulunduğu eve operasyon düzenlendi.

KUCAĞINDA 2 ÇOCUĞUYLA BİRLİKTE GİTTİ
Düzenlenen operasyonda, yakalanan 9 çocuk annesi kadın kucağında 2 küçük çocuğuyla birlikte gözaltına alınarak emniyet müdürlüğüne götürüldü. Şüpheli, emniyetteki ifadesinin ardından çıkarıldığı adliyedeki işlemlerinin tamamlanmasından sonra cezaevine götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019, 22:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.