banner232

Habibe Öçal Milletvekilliğinden sonra yeni mesleğini seçti

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, kış hazırlığı için ekmek hazırlayan kadınlarla buluştu. Kadınlarla birlikte ekmek pişiren Öçal, “Milletvekilliği bittikten sonra ara elemana ihtiyaç varsa çalışabilirim” dedi.

Onikişubat İlçesi Hartlap Mahallesi’nde bir kadının evini ziyaret eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Habibe Öçal, burada yardımlaşma usulü ekmek hazırlayan kadınlarla buluştu.   

BAK NE GÜZEL PİŞİRİYORUM
Bir müddet kadınlarla sohbet eden Öçal, daha sonra kadınlar tarafından hazırlanan ekmekleri tek tek pişirdi. Kadınlara, “Bir daha ekmek pişirirken beni çağırın, bak ne güzel pişiriyorum yani'' diyerek gündem olacak sözleri söyledi. 

MİLLETVEKİLLİĞİNDEN SONRA ARA ELEMANA İHTİYAÇ VARSA ÇALIŞABİLİRİM
Habibe Öçal ayakta ve çömelerek ekmek pişirirken ''Milletvekilliği bittikten sonra ara elemana ihtiyaç varsa çalışabilirim” diye yanıt verince kadınlardan birisinin ''ya otursana'' demesi üzerine sandalye getirildi ve oturarak ekmek pişirmeye devam etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2021, 15:50
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.