Görevdeyken kalp krizi geçiren Kahramanmaraşlı özel harekat polisi şehit oldu

Mersin'de Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Ali Karapınar (49), görevi başında geçirdiği kalp krizi sonucu şehit oldu.

Görevdeyken kalp krizi geçiren Kahramanmaraşlı özel harekat polisi şehit oldu

İl Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde görevli evli ve 2 çocuk babası Karapınar, dün merkez Toroslar ilçesine bağlı Alanyalı Mahallesi'nde yapılan arama, tarama, pusu ve keşif çalışmalarına katıldı.

HASTANEDE ŞEHİT OLDU
Bu sırada kalp krizi geçiren Karapınar, arkadaşları tarafından Mersin Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Doktorların hemen müdahale ettiği polis memuru, tüm çabalara rağmen şehit oldu. Ali Karapınar için İl Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen törene Vali Ali İhsan Su, İl Emniyet Müdürü Mehmet Şahne, eşi Fatma, Kızı Aleynasu, oğlu Mustafa ile mesai arkadaşları katıldı

ŞEHİDİN NAAŞI KAHRAMANMARAŞ'A GÖNDERİLDİ
Acılı eş Fatma Karapınar yakınlarının yardımı ile ayakta dururken, burada kılınan cenaze namazının ardından oğlu ve il protokolü ile silah arkadaşları tarafından omuzlara alınan merhum polisin naaşı, cenaze aracına konuldu. Karapınar'ın cenazesi törenin ardından toprağa verileceği Kahramanmaraş'a götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2018, 11:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdurahim KÖLEOĞLU
Abdurahim KÖLEOĞLU - 9 ay Önce

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşAllah Allah ailesine sabırlar versin