banner232

Genel Sekreter Rüstem Keleş'ten büyük gaf! Hanefi Öksüz oldu Hanefi Öztürk!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Rüstem Keleş akşam saatlerinde kendi sosyal medya hesabı Twıtter'dan yaptığı paylaşım büyük bir gafa imza atarken, yaptığı paylaşımı düzelteyim derken yeni bir gafa daha imza atmış oldu.

Genel Sekreter Rüstem Keleş'ten büyük gaf! Hanefi Öksüz oldu Hanefi Öztürk!

Sakarya'dan getirilip Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri yapılan Rüstem Keleş, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nın şehrin gelişimine yönelik toplantısı sonrasın da, KMTSO Meclis Başkanı Hanefi Öksüz'ün soyismini ''Öztürk'' olarak kendi sosyal medya hesabı Twıtter'dan paylaşarak büyük bir gafa imza atarken, düzeltmek adına yaptığı paylaşımı bir başka gafa daha imza atmasını sağladı. Bu sefer Hanefi Öksüz'ün soyismini ''Ökzüz'' olarak paylaştı.

Genel Sekreter Rüştem Keleş, paylaştığı yazıda şu ifadelere yer verdi:

"Başkanımız 
Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odasına 
2019’dan 2021’e ve 
Şehrin geleceğine yönelik;
Yaptığımız,
Yapacağımız 
Ve gelecek vizyonumuzu sunuyor. 
Meclis başkanı sayın Hanefi Öztürk’ün başkanımıza boy boy kendi reklamını yapmadığı için özel teşekkürü de manidardı"

 

40 YILLIK ÖKSÜZ OLDU ÖZTÜRK

Kahramanmaraş'a yabancı olan Genel Sekreter Rüstem Keleş'in, şehrin tanınmış simalarının bile adı soyadını bilmemesi ve kendi sosyal medya hesabından yanlış isimler zikrederek paylaşım yapması, kamuoyunun gözünden kaçmadığı gibi Kanal maraş'ın Whatsapp ihbar hattına anında mesajların gelmesine yol açtı. Vatandaşlar yazdığı mesajda, ''40 yılık Öksüz oldu Öztürk'' diye yazmaları dikkat çekti.

Kahramanmaraş'ın halkı tarafından tanınmayan ve makam koltuğundan pek kalkmayan Genel Sekreter Rüştem Keleş'in, Hanefi Öksüz'ün soyismini dahi bilmeyerek önce ''Öztürk'' sonra ise ''Ökzüz'' yazmasını kamuoyunun takdirlerine bırakıyoruz.

MANEVİ OĞLU DA GİDECEK Mİ?

Kamuoyunda bu aralar Genel Sekreter Rüstem Keleş'in başka bir yerde görev alması adına çalıştığı ve Kahramanmaraş'tan gideceği iddia edilirken, göreve gelirken getirdiği ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nde şu an Basın Müdürlüğünde görevde olan manevi oğlu olduğu öne sürülen kişinin, Rüstem Keleş'in gitmesi sonucunda Büyükşehir Belediyesi'nde ki görevinden ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2021, 21:30
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.