Gazeteci Fiskeci: Fütursuz başkanlara kapak olsun

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın çalışanları, Türkoğlu Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen programda Türkoğlu'nda buluştu. Programda konuşma yapan Gazeteci Mehmet Fiskeci basını dışlayan başkanlara adeta ateş püskürdü.

Kahramanmaraş basınına uzun yıllar hizmet veren duayen gazeteci Mehmet Fiskeci konuşma yapmak üzere kürsüye davete edildi.

Deneyimli gazeteci fiskeci hayatta 3 şeyin yönetilmesinin zor olduğunu ifade ederek, "Bunlardan biri kadın, biri para ve diğeri de çalışanlar. Osman Okumuş’un mutlu bir evliliği var, belediyeyi yönetiyor, çalışanlarını yönetiyor ve parayıda dikkatli kullanıyor. Tabii basına da en büyük desteği veriyor. Bu toplantı, bu birliktelik basını yok sayan, basını itibarsızlaştırmaya çalışanlara, ötelemeye gayret edenlere, dışlamaya çaba gösterenlere ve görmezden gelenlere fütursuz başkanlarada kapak olsun, ders olsun” diyerek meslektaşları tarafından alkış tufanına tutuldu.

Kaynak: KANAL MARAŞ

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2020, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.