'Fatih Mehmet Erkoç mu?, Hayrettin Güngör mü?' dev anket sona erdi, işte sonuçlar!

Kahramanmaraş ve ülke gündemini belirleyen haber ve olaylar ile en büyük yerel haber siteleri arasında yer alan Kanal Maraş'ın gerçekleştirdiği ''Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettn Güngör mü? anketi sonuçlandı

'Fatih Mehmet Erkoç mu?, Hayrettin Güngör mü?' dev anket sona erdi, işte sonuçlar!
banner150

Kanal Maraş'ın Facebook sayfasında 1 saatlik gerçekleştirdiği 'Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü? Anketi' sonuçlandı.

1 saati aşkın 222 kişinin katıldığı ankette hangi isim galip geldi?

Yapılan anket Kahramanmaraş gündemine otururken, her iki siyasetçinin sevenleri destek vermek için kıyasıya yarışa girdi.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinden bu yana Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Hayrettin Güngör, Kanal Maraş'ın sosyal medya hesabında düzenlediği ankette 63 oy alırken, önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 148 oy aldı.

19 Şubat 2020 tarihinde saat 17:00 sularında başlatılan anket, çekişmeli bir şekilde devam ederken Fatih Mehmet Erkoç, Hayrettin Güngör'e fark atarak anketin kazananı oldu.

Ankete katılanlara teşekkür ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2021, 20:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turgut
Turgut - 2 hafta Önce

Ben Hayrettin Güngör e verilen 63 oyun Maraş'ta oturduğuna inanmıyorum. Maraş'ta ikamet eden Hiçbir vatandaş Hayrettin Güngör e oy vermez

gazete
gazete - 2 hafta Önce

kim kimin kaç oyla geçmiş önemlimi bugun çalışanlar asgeri ucret dahi zor maaş alırken sayın başkan güngör kimin borcunu ödüyor çalışan garip lerin çocuklarının nafakaları ile .

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.