Erkoç başladı, Güngör neden devam ettirmiyor?

Kahramanmaraş'ın Dulkadiroğlu İlçesi yahya Kemal Mahallesinde 24 derslik okul binası ve 300 kişilik pansiyon inşaatı atıl vaziyette duruyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'un eğitim alanında yaptığı yatırımlardan biri olan Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi ve 300 kişilik pansiyon inşaatı atıl vaziyette çürümeye terk edildiği Yahya Kemal mahalle sakinlerinin bu olaya isyan ettiler.

Büyükşehir Belediyesi Etüd ve Projeler Dairesi Başkanlığı Etüd ve Proje Şube Müdürlüğü kontrolünde yapılmakta olan Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi ve Pansiyonu, Dulkadiroğlu İlçesi Yahya Kemal Mahallesinde inşaat çalışmaları, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün göreve geldikten sonra durduğu ve bir çivi çakılmadığı ifade edildi.

Yahya Kemal mahallesi sakinleri Tenzile Erdoğan'ın adını taşıyan okulun bir an önce eğitim hizmetine başlaması için yetkililerin konuya eğilmesini dile getirdiler.

Kanal maraş Genel yayın yönetmeni Mustafa Karaaslan'ın bugün Yahya Kemal mahallesindeki Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın annesi Tenzile erdoğan İHL adını taşıyan okulunun inşaatının neden durduğunu, büyükşehir belediye başkanı Hayrettin Güngör'ün konu ile alakalı kamuoyuna bir açıklama yapması gerektiğini ifade etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet
Mehmet - 10 ay Önce

Tayyip Erdoğana küfreden bir daire başkanı hâlâ görevde tutulurken, Tayyip Erdoğan 'ın annesinin isminin verildiği okul bitirilir mi?

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.