Duyarlı Maraşlılar sunucusu Akif Diş'in acı günü! Babası vefat etti

Kanal Maraş'ta Duyarlı Maraşlılar'ın sunucusu ve programını yapan Akif Diş'in babası Safa Mehmet Diş bu sabah hayata veda etti.

Duyarlı Maraşlılar sunucusu Akif Diş'in acı günü! Babası vefat etti

Kanal Maraş'ta Duyarlı Maraşlılar adına program yapan Akif Diş, bu sabah hayatının en acı haberini aldı. Program sunucunun babası 84 yaşında Safa Mehmet Diş vefat etti.

Baba Diş'in cenazesi 10 Mart Çarşamba günü öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından Şeyhadil Mezarlığı'na defnedilecek. 

Akif Diş sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Canım babacığım vefat etti dostlar. Her gece teheccüd için uyandığı seher vaktinde üstelik mübarek Leylei Mi'racta Hakkın rahmetine vasıl oldu. Ne mutlu kendine... Ben babamdan razıydım, babam da benden razıydı.. Rabbim de razı olur inşallah.. Sizler de razı olun degerli dostlarım... Haklarınızı helal edin... Ruhun şad olsun canım babam... Kabrin pür nûr, Mekanın cennet, makamın âlî olsun... Rabbimin rahmetine gark olasın... ( 10 Mart Çarşamba..saat 12:00) Şeyhadil mezarlığı, 4 nolu Şehitler kapısında kılınacak cenaze namazına müteakip, aile kabristanımıza defnedeceğiz babacığımı)." dedi.

Bizde Kanal Maraş ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine başsağlığı diliyoruz.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2021, 09:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.