Cumhurbaşkanı Erdoğan soracak: Nasılsın Kahramanmaraş?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın vekillerden 1 Ekim yeni dönem için rapor talep ettiği öğrenildi. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri ise kendi bölgelerinde nasıl rapor sunacağı ise merak konusu oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan soracak: Nasılsın Kahramanmaraş?

Türkiye Gazetesi'nden Ebru Karatosun'un haberine göre Teşkilat Başkanlığı’ndan milletvekillerine gönderilen yazıda, saha çalışmalarını ‘Genel Siyaset’ ve ‘İlinizde saha çalışmaları sırasında karşılaştığınız meseleler’ başlıkları altında değerlendirmesi talep edildi.

Ayrıca, raporun 10 Eylül’e kadar hazırlanması istendi. Milletvekilleri, ekonomi ve siyasal gelişmeler, kültürel/toplumsal olaylar, sosyal medya gündemi gibi alanlarda edindikleri izlenimleri rapora aktaracak. Ayrıca, vatandaşların beklentilerini ve kendi önerilerini de raporda anlatacak olan milletvekilleri, il teşkilatı ile ilgili beklenti ve eleştirileri sıralayacak, teşkilat performansını da değerlendirecek.

AK Parti daha sonra milletvekillerinden gelen değerlendirmeleri tek bir raporda toplayacak. Bu rapor doğrultusunda da varsa eksikliklerin giderilmesi ve yapılması gerekenlerle ilgili bir yol haritası çıkarılacak.

Söz konusu hazırlanacak yol haritasının Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sunulması planlanıyor.

LAF ÇOK İCRAAT YOK
Bilindiği üzere 24 Haziran seçimlerinde tercihini AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan'dan yana kullanan Kahramanmaraş'ta artık kendilerine verilen sözlerin tutulması ve özellikle kentteki sorunlar bir türlü yerine getirilmeyince tepkilerini dile getirmişlerdi.

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekillerinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a nasıl bir rapor sunulacağı ise halk tarafından merak ediliyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 2 hafta Önce

Halk raporu sunar bu sefer bitirdiler akp yi rapora ne gerek var gelde dinle halkı bir günde bak raporu nasıl veriyor başkan

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.