Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş programında önemli değişiklik

Kahramanmaraş'ın 100.yıl Kutlama etkinliği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 12.Şubat stadyumunda yapılacağı bildirilmişti. Programda bir değişiklik yapılarak 100.Yıl etkiliğinin Otobüs terminali arkasında bulunan Merkez Spor Kopleksine alındığı belirtildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kahramanmaraş programında önemli değişiklik
banner150

Milli Mücadelenin 100. Yılı Etkinlikleri kapsamında  Kahramanmaraş 12 Şubat Stadyumunda yapılması belirlenen kutlama etkinlikleri Otobüs terminali arkasında bulunan Merkez Spor Kopleksine alındığı belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Grup konuşmasından sonra şehrimize geleceği ve konuşma yapacağı ile ilgili programında bir değişiklik olup olmayacağı bilinmiyor.

Yetkililerden bu konuda bir açıklama yapılmazken Büyükşehir Belediyesi son dakika olarak kutlama etkinliği ile ilgili yer konusunda bu karar değişikliğini yaptırdığı ilanları bilboardlarda duyurulması için astığı öğrenildi.
 


 

KAPALI SALONLARDA MI KUTLANIYORDU?

Kamuoyunda tepkiye neden olan bu karar sorgulanırken, bir çok vatandaş ''geçmişte kapalı salonlarda mı Kurtuluş Bayramlarımız kutlanıyordu?'' demekten kendilerini alamadılar.

Alınan bu karar çerçevesinde 12.Şubat Kutlama etkinlikleri otobüs terminali arkasında bulunan Merkez Spor Kompleksindeki kapalı salonda yapılacağı program saatin de ise herhangi bir değişiklik olmadığı öğrenildi.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.