CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş'i isyan ettiren atama!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş isim vermeden Kahramanmaraş Milletvekilini özür dilemeye davet etti.

CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş'i isyan ettiren atama!
banner150

Kahramanmaraş'ta milletvekili seçildikten sonra kendi kardeşini danışman yaparak devletten maaş almasını sağladığını öne süren CHP Kahramanmaraş Onikişubat Başkanı Ünal Ateş, bu milletvekilinin bir an önce vatandaşlardan özür dilemesini istedi. Özür dilemediği takdirde kendisinin bu milletvekilinin kamuoyuna duyurucağını bildirdi.

Ateş yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

"Saygıdeğer hemşerilerim değerli basın mensupları, daha önce de defaten söyledik biz güzel ilimiz Kahramanmaraş'ta muhalefet görevimizi elimizden geldiği kadar halkımızın çıkarları doğrultusunda memleketimizin hayrına yapmaya devam edeceğiz. Bu arada bu memlekete hizmet için görevlendirilmiş gerek atanmış gerek seçilmişlerin güzel Kahramanmaraşımıza ve halkımıza yaptıkları yanlışları anlatmaya, onları bu yanlışlıktan döndürmeye var gücümüzle çalışacağız.

İnancımız gereği yüce dinimizin bize emrettiği doğruluk dürüstlük düsturunu, ağzından düşürmeyen ve hatta kendi siyasi çıkarları için kullananlar söylediklerinin tam tersini yaparlar ise onlara da doğru yolu göstermek yine bizim görevlerimiz arasında olacaktır. Saygıdeğer hemşerilerim değerli basın mensupları; 

  • İlimizde milletvekili seçildikten sonra kendi kardeşini danışman yaparak devletten maaş almasını sağlayan milletvekili kimdir?
  • İlimizde o kadar iş arayan nitelikli üniversite mezunu yeterli genç varken bir vekilin kendi kardeşini danışman yapması etik midir?
  • Bu verilen Hakkı doğru düzgün kullanması gerekmez mi?
  • Kaldı ki kendi kardeşinin işi varken bu hakkı işsiz bir kardeşimiz için kullansa daha doğru olmaz mıydı?
  • Kardeşi müezzin iken milletvekili danışmanı olan müezzinlikten ayrıldığı halde cami lojmanını boşaltmayarak diğer müezzin arkadaşlarının kirada oturmasına sebep olmak adaletsizlik değil midir?
  • Yüce İslam dinimize ağzından düşürmeyenler İslam dinin en temel şartının kul hakkı olduğunu bilmezler mi?
  • Kul hakkı yemenin günah olduğunu biliyorlarsa hakları olmadıkları halde cami lojmanını niçin boşaltmıyorlar?

Bu milletvekilinin bir an önce çıkıp halktan özür dilemesini istiyoruz. Kendisi çıkıp halktan özür dilemezse kim olduğunu biz kamuoyunu açıklayacağız. İşgal ettikleri cami lojmanı derhal boşaltılmalı ve hak sahibi olan müezzin arkadaşımıza teslim edilmelidir. Milletvekilliği gücüne güvenerek hak gaspın da bulunmak yapılabilecek zalimliğin en büyüğüdür. Bu yüzden bu haksızlığa derhal son vererek tüm kamuoyundan Sayın milletvekilinin özür dilemesini bekliyoruz."

Güncelleme Tarihi: 17 Ağustos 2018, 16:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
S.c
S.c - 3 yıl Önce

İmran kılıç bahsi geçen vekil ben aciklayayim

seher unal
seher unal - 3 yıl Önce

konuyu bilmeden araştırmadan sormadan basında umut arayan zavallı insancık bi sorsaydın be hadi gitmiyorsun müftülüğe telefondami açmadın konu hakkında bi bilgin olurdu en azından neyse güldük eylendik bak öğren sonra gene gel

mustafa
mustafa - 3 yıl Önce

ateş bey millet mekili kardeşini danışman yapmış gayet normal bu ülkede müftüler hac kuralarında kura torbasının içine 2. bir torba dikip torpillileri o tarbaya atıp kura çekip hacca göndermediler mi
ateş bey günah işliyorsun sen müftüden iyimi bileceksin selamlar

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.