Bu kez Başkan Okumuş gazetecilerin fotoğrafını çekti

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya gelen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, eline aldığı fotoğraf makinesi ile gazetecilerin fotoğrafını çekti.

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde yerel ve ulusal basın kuruluşlarında görev yapan gazetecilerin ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu. Neredeyse günün 24 saati çalışan gazetecilerin elinden fotoğraf makine ve kameralarını alan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, bu kez gazetecileri kadrajlarına aldı.

Gazetecilerin basın bildirisi okuduğu etkinlikte faaliyeti gerçekleştiren gazeteciler olunca, fotoğraf çekim işini de Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş yaptı.

Başkan Okumuş Kanal Maraş mikrofonlara yaptığı açıklamada ise, "Gazetecilerin ailesiyim ben, onların acı gününde de mutlu gününde de hep beraberiz. 20 yıldır belediye başkanıyım, bir aile gibi olduk. Belki çocukluklarını gördüklerimizin gazetecilikte, basında büyüdüklerini gördük. Onların aslında günü bir gün olmaması lazım, 365 gün 6 saat onları sevmek, onları hatırlamak lazım. Ben de gazetecileri seven bir belediye başkanıyım. Fotoğraf makinesi de ağırmış Allah sizin yardımcınız olsun." dedi.

(Kaynak: Kanal Maraş)

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2020, 15:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.