ASKF'den Kadir Gecesi özel iftar programı

Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun (ASKF) Başkanı Ergün Önal, Kadir Gecesi sebebiyle iftar programı düzenledi.

Pınarbaşı Çınaraltı Restoran'ında düzenlenen İftar programına; Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Arif Şen, Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ve vatandaşlar katıldı.

Kadir Gecesi özel iftar programında konuşan Kahramanmaraş Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun (ASKF) Başkanı Ergün Önal, "Biz Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) olarak Kahramanmaraş'ta 178 tane spor kulübünün üst çatısını oluşturuyoruz. Bugün'de önceden bu yana düzenlediğimiz iftar yemeği düzenliyoruz. Bunun bir tek özelliği de Kadir Gecesine ras gelmesi, bin aydan hayırlı olan bu aya tesadüf etmesi bizleri de mutlu etmiştir. İlerleyen zamanlarda bu tür etkinliklerimizi devam ettireceğiz, bütün spor kulüplerimiz beraber olacağız" ifadelerinde bulunurken.

Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Arif Şen, "Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) geleneksel bir iftar yemeği daha verdiler. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesini temsilen bulunuyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör özellikle Amatör Spor Kulüpleri ile ilgili toplantılara ve yemeklere katılmamızı buyurdular. Yemek programlarında bulunmaktan ziyade bu kulüplere sahip çıkma anlamında yani güç vermek anlamında yardımcı olmamız lazım" sözlerini kullandı.

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı iftar programı ile ilgili olarak, "Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) değerli başkanı Ergün beye öncelikle teşekkür ederim. Hem sezonların bitmesi hem de ramazan münasebetiyle iftar programında bir araya gelmek kulüp yöneticilerimizin ve değerli spor adamlarımızın hasbıhal etmesine vesile oldu. Bizlerde teşkilat olarak spor, sporcunun ve spor adamlarının yanındayız, her zaman onlarla birlikte hareket ediyoruz" diye konuşurken.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, "Sporun içinde olan bir Belediye Başkanı olarak sporcu kardeşlerimizle bir araya geldik. Bu vesile ile Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu başkanımız Ergün Önal beye ve yöneticilerimize teşekkür ediyoruz. Burada mücadele veren takımlarımız var onların yöneticileri var. Buradaki arkadaşlarımızın hepsi hiçbir beklenti içerisine girmeden tamamen samimiyet muhabbet ile sevdiklerinden dolayı bu amatör sporların içerisinde oluyorlar. Onların desteklenmesi gerekiyor. Destek verecek olanlar Belediyeler Ben 4. dönemime kadar bütün spor takımlarına hemen hemen yardımlarımız dokundu görüşüm şudur; Alt yapı gibi üst yapı gibi Belediyelerin hizmetle uğraştığı gibi spora'da büyük destek vermesi gerekir. Çünkü ilimizin Türkiye'de tanıtımına en büyük katkı sağlayacak faaliyetlerden bir tanesi bu olduğunu düşünüyorum" konuşmasında bulundu

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.