AK Partili Ünal ve Vali Özkan'dan ''çardak'' kavgası açıklaması!

Dün öğle sularında Fırnız Alabalık Tesisinde 10 kişinin yaralandığı kavga ile ilgili AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan açıklama yaptı.

Kahramanmaraş'taki "çardak" kavgasına ilişkin bir gazetecinin sorusu üzerine Ünal, hem vali hem de büyükşehir belediye başkanıyla özellikle o bölgedeki pek de hukuki ve kanuni olmayan süreçlerin kontrol altına alınması hususunu görüştüklerini söyledi.

"TEDBİRLER ALINACAK"
Bölgenin turizm yönüne dikkat çeken Ünal, "Özellikle o bölgenin turizme dönük olması, insanların o bölgede piknik yapma ya da bir süre orada bulunmak istemesini, birilerinin bu şekilde istismar etmesi hiçbir şekilde kabul edilebilir değil. Bu konuda hem valiliğimiz hem de büyükşehir belediyemiz üzerine düşen sorumluluğu yerine getiriyor. İnşallah önümüzdeki günlerde de bununla ilgili gerekli tedbirler alınacak." dedi.

"SAVCILAR İNCELİYOR"
Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan da kavgaya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bu olayda hastaneye geldikten sonra jandarmaya haber veriliyor. Olayla ilgili veriler kaliteli ve net bir şekilde toplanıp adli makamlara sunulmuş durumda. Hem idare yönden hem de adli yönden en etkili ve üst düzeyde bir ilgiyle soruşturmalar devam etmektedir. Tüm verilerin toplanıp savcılar koordinesinde gerekli incelemelerin ardından gereği yapılacak."

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2019, 15:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Safsata
Safsata - 4 ay Önce

Lakırtı

vatandaş ÖKKEŞ
vatandaş ÖKKEŞ - 4 ay Önce

Sayın yetkililer. bayramın 1. günü Fırnızda meydana gelen kavganın yaşandığı lokanta özel bir mülkiyettir. bu böyle bilinmeli.
Meydana gelen kavga da her iki tarafında ifadeleri alındıktan sonra kararı yargı verecektir. Bazı Yerel medya, haberi tek taraflı vererek piknik yapan aileyi haklı, işletmeciyi suçlu çıkarma çabasına girmiştir. Bu yanlış bir habercilik örneğidir. Bırakın yargı karar vesin.

Ahmet
Ahmet @vatandaş ÖKKEŞ - 4 ay Önce

Dere boyu özel mülk öylemi hadi be her ne olursa olsun cahilliğin daniskası Allah aşkına ne sebeb olurda böyle bir saldırı olabilir

Burak
Burak - 4 ay Önce

Oralarda sürekli oluyor bu kavgalar, gitmeyin kardeşim gitmeyin oraların bir çoğu ruhsatsız,böyle yerler devlet kontrolünde olması gereken yerler,o aileyede çok yazık olmuş onlar orada misafir,çok geçmiş olsun

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.