AK Parti Sözcüsü Ünal'dan 'Ceyhan Nehri'nde balık ölümleri' açıklaması

Kahramanmaraş'ın Elbistan İlçesi'nde Ceyhan Nehri'nde meydana gelen balık ölümleri büyük korku yaratmıştı. Bunu üzerine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal nehire bırakılan atık suyun sabotaj olduğu açıkladı.

AK Parti Sözcüsü Ünal'dan 'Ceyhan Nehri'nde balık ölümleri' açıklaması

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Göksunda katıldığı İlçe Kongresinde geçtiğimiz gün ceyhan nehrine bırakılan atık suyun sabotaj olduğunu söyledi.

Bunu yapanların gerekli şekilde cezalandırılacağını söyleyen Ünal yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"CEYHANA YAPILAN SABOTAJDIR!"

”Ceyhan nehrinde hemen aynı gün inceleme başlatıldı. Bir sabotajmı var yoksa bir atık mı söz konusu şuanda bunu inceletiyoruz. Ceyhan bizim için çok kıymetli çünkü ceyhan Elbistan’dır. Ceyhan bizim için cennet ırmağıdır. O yüzden birileri ceyhan üzerinden birilerine saldırmak için bahane aramasın biz elimizden geleni hızlı bir şekilde yapıyoruz. Bu sabotajı yapanları bulmak için bizimle birlikte çalışırlarsa seviniriz. Açıkcası bu ceyhana karşı yapılmış bir sabotajdır. Bunu bulacağız ve bunun gereğini yapacağız. Elbistan’lı hemşerilerim bundan emin olabilirler ve tabiki bunun bizim Elbistan Kongresi gününde yapılmasıda manidardır. Bunu şuan araştırıyoruz araştırmalarımız sonuçlandığındada kamuoyuna bilgi vereceğiz “

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER