Ailesi tarafından aranan genç kız Kahramanmaraş'ta bulundu!

Ailesinin yanından kaçan ve kendisinden bir daha haber alınamayan 19 yaşındaki Semanur Tunçay, Kahramanmaraş'ta bulunarak ailesine teslim edildi. Ancak 19 yaşındaki genç kız kendisinin Kahramanmaraş'ta değil İzmir'de olduğunu kaydetmişti.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında; yaptığı açıklamalarla anne ve babasını kzıdıran 19 yaşındaki Semanur Tunçay evine döndü. 

Hafta içi yayınlanan bölümleri ile Türkiye'ye damga vuran Müge Anlı Müge Anlı ile Tatlı Sert programında; yaptığı açıklamalarla ailesini kızdıran 19 yaşındaki Semanur, eve geri dönmeye karar verdi. Müge Anlı müjdeli haberi canlı yayında izleyicileriyle paylaştı. 

Müge Anlı, Kahramanmaraş Asayiş Şube Müdürlüğü'ne teşekkür ederek, "Gerçekten Kahramanmaraş Asayiş Şube Müdürlüğü olaya hemen el attı." dedi.

Müge Anlı'da kızı Semanur Tunçay'ı arayan annesi kızının Kahramanmaraş'ta bir markette sigorta girişinin yapıldığını, market sahibinin üzerine iki tane de pavyon göründüğünü iddia etmişti.

"İZMİR'DEYİM" DEMİŞTİ

19 yaşındaki Semanur Tunçay ise telefonla canlı yayına bağlanarak, 'Ben Kahramanmaraş'ta değil, İzmir'deyim' demişti.

'BENİ ARAMAYIN'

Semanur konuşmasına şu şekilde devam etmiştii:

''Ben anneme, bana kısa bir zaman verin, ya seni yanıma alacağım, ya da ben geleceğim dedim. Ancak buraya çıktılar. Artık hiç geri dönmeyeceğim. Hakkımda yapılan kayıp başvurularını da kaldıracağım. Geri dönmeyi düşünmüyorum''

(Kaynak: Kanal Maraş)

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019, 14:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.