banner232

Ahmet Hakan'dan Kahramanmaraş teklifi

Hürriyet Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan bugünkü yazısında, ''Benim bir teklifim var: Kahramanmaraş, edebiyat alanında bu ağa başvursun.'' dedi.

Ahmet Hakan'dan Kahramanmaraş teklifi

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve köşe yazarı Ahmet Hakan bugün Kahramanmaraş ile ilgili dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Hakan, "UNESCO’nun “yaratıcı şehirler ağı” diye bir programı varmış. Bizim şehirler de bu ağa girmek için yarış halindeymiş. Bu ağın kategorileri arasında edebiyat var, sinema var, tasarım var, müzik var, gastronomi var. Gastronomiden ağa giren üç şehrimiz olmuş. Benim bir teklifim var: Kahramanmaraş, edebiyat alanında bu ağa başvursun. Necip Fazıl Maraşlı. Abdurrahim Karakoç Maraşlı. Nuri Pakdil Maraşlı. Cahit Zarifoğlu Maraşlı. Mahsuni’miz Maraşlı. Erdem Bayazıt Maraşlı. Tahsin Yücel Maraşlı. Rasim Özdenören Maraşlı. Var bu şehrin mayasında önemli bir şey... Tescillensin bu." düşüncesini dile getirdi.

Yazının tamamı için tıklayın.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin
Hüseyin - 5 ay Önce

Önceleri öyleydi ancak yeni nesil tiktoktan çıkmıyor. Eğitim kalitesi sıfır. Yaşlı başlı kelli ferli adamlar kadınlara kızlara öküz gibi bakıyorlar. Yobazlık diz boyu. Kimsenin kimseye saygısı yok, daha doğru düzgün iletişim bile kuramıyorlar. İstisnasız her 10 aracın 9 nda sopa var trafik tam bir rezalet. Küfürsüz konuşamıyorlar. Her sokakta uyuşturucu satıcısı var. Çarşının içi fuhuş yuvası olmuş. Daha yazayım mı.

Mahmut
Mahmut @Hüseyin - 5 ay Önce

Diline sağlık kardeş bitti kahramanmaraş bitti

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.