Açık Masa programında gündeme damga vuran açıklamalar!

Halkın haber alma ihtiyacını karşılamasının yanı sıra kentin sorunlarını gündeme getirerek, çözüm yollarının bulunması noktasında yetkililere uyarılarda bulunarak, üstlendiği sorumlulukla yayın hayatına devam eden Kanal Maraş Açık Masa programı 19 Kasım Perşembe akşamı yine gündemdeki konuları masaya yatırdı.

Deneyimli bir ekip tarafından hazırlanarak ekrana gelen Açık Masa programı, her hafta toplumun bir başka kanayan yarasına parmak basıyor… Araştırmacı ve soruşturmacı gazetecilik ilkeleri gereği hazırlanan programda haksızlıklar, karanlıkta kalanlar, gerçekler ve halk sağlığını ilgilendiren her ne varsa bir bir gün yüzüne çıkarılmaya devam ediyor. Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan'ın sunumuyla ekrana gelen Açık Masa'da sorulmayan soruluyor, konuşulmayanlar konuşuluyor.

Canlı yayın ile ekrana gelen programın moderatörlüğünü Kanal Maraş Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaaslan'ın haftaki konuğu yine Kahramanmaraş'ın yakından tanıdığı siyasetçi ve iş adamı Mehmet Bağrıaçık oldu.

ZEHİR AKAN SIR BARAJI'NA TEMİZ RAPORU VERDİLER
Dün akşam Kahramanmaraş'ın en önemli sorunları haline gelen ve kentte oldukça büyük tepki toplayan Aksu Çayı’nın taşıdığı halk sağlığını tehdit eden pis sular Sır Barajı’nı siyaha boyaması ve CHP Genel Başkanı Ali Öztunç'un suç duyurusu bulunmasının ardından Savcılığın takipsizlik kararı verilmesi oldu. Programın sonlarında CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş'te canlı telefon bağlantısı ile zehir akan Sır Barajı ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

KANAL MARAŞ'A LİNÇ GİRİŞİM
Yayın hayatına geçtiği günden bu yana doğru ilkelerinden sapmayan, sadece gerçekleri yazan Kanal Maraş'a bir grup tarafından sosyal medya kullanıcıları tarafından linç girişiminde bulunarak amaçları Kanal Maraş ve her biri marka olan yazarlarını korkutmak, sindirmek, yazı yazamaz hale getirmek, kontrol altına alıp fikir ve ifade özgürlüğünü sıfırlamak.

Genel Yayın Yönetmenimiz Mustafa Karaaslan, Kanal Maraş bu baskı ve yıldırma ortamında korkmadan gerçekleri yazmaya devam edeceğini bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2020, 10:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
Türkoğlu46
Türkoğlu46 - 2 hafta Önce

Evinizdeki tuvalette sır barajına akıyor önçe evinizdeki tuvaletleri kapadın yani Maraş ve Türkoğlu'nun lağım sularıda sır baralına akıyor ahır dağına akmıyor lütfen bu Maraş ve Türkoğlu'nun lağım sularının sayfanızda yazın nereye akacak sonra maraşta oraya atık su akan dört organize bölgesi yaklaşık 500 fabrika bunların kapanması için uğraşın kolay gelsin gerçek bu

SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.