Abi kardeşe NPT darbesi

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri, uyuşturucu satıcılarının korkulu rüyası oldu. Önceki gün bir abi kardeş uyuşturucuları satmaya çalışırken yakalandı.

Abi kardeşe NPT darbesi
banner150

Alınan bilgilere göre, bir ihbarı değerlendiren Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekipleri, abi ve kardeşi takibe aldı.  
Gece saat 02.00 sıralarında  Narkotik Timleri Kahramanmaraş Merkez Dulkadiroglu Mahallesi Şeyh Adil Caddesinde iki kardeşi takibe aldı. Uygun zamanı kolladıktan sonra sokak arasında operasyon için harekete geçen polisler, her iki şahsı da üzerlerinde uyuşturucu ile kıskıvrak yakalamayı başardı.

Yakalan şahısların üzerinden paketler halinde satışa hazır vaziyette kubar esrar,  eroin ve extacy uyuşturucu tablet ele geçirildi. 

Operasyonu genişleten polis ekipleri,  şahısların kalmış olduğu otel odasına da eş zamanlı baskın yaptı. Otel odasında  yapılan aramada çok sayıda paket halinde   uyuşturucu madde ele  geçirildi. 

Operasyon kapsamında toplamda 13 adet exctacy, 2 paket halinde 10,89 gram eroin ve satışa hazır 38 paket halinde 187,29 gram esrar maddesi ele geçirildi.  Yakalanan  Şüpheliler 21 yaşındaki Okan T.  ile 24 yaşındaki Osman T. gözaltına alınıp  sorgulanmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

Video yükleniyor...

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2017, 10:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.