7 ilde fuhuş operasyonu: 20 gözaltı, 8 tutuklama

Osmaniye merkezli Kahramanmaraş dahil 7 ilde Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından çok sayıda adrese düzenlenen eş zamanlı fuhuş operasyonunda 20 kişi gözaltına alındı. Operasyonda 3 av tüfeği, bir ruhsatsız tabanca ve bir miktar esrar ele geçirilirken, 8 kişi mahkemece tutuklandı.

7 ilde fuhuş operasyonu: 20 gözaltı, 8 tutuklama
banner150

Osmaniye Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre; Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından “Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, bu örgüt çerçevesinde fuhuş yaptırmak, fuhşu kolaylaştırmak, fuhşa aracılık ve yer temin etmek, fuhuştan maddi menfaat temin etmek ” suçları kapsamında toplam çok sayoda adrese eş zamanlı flaş bir operasyon düzenlendi.

TEKNİK VE FİZİKİ TAKİP SONRASI OPERASYON
Teknik ve fiziki takip çalışmalarının ardından yapılan planlı operasyon sonucunda; Osmaniye, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş, Gaziantep, Kayseri ve Adıyaman'da adreslere düzenlenen baskında toplam 20 kişi hakkında gerekli yasal işlemler gerçekleştirildi.

Şüphelilerin evlerinde yapılan aramalarda 3 av tüfeği, bir ruhsatsız tabanca ve bir miktar esrar ele geçirildi.

Gözaltına alınan şüpheli şahıslardan 8'i tutuklandı, 7'si adli kontrol şartıyla olmak üzere diğerleri serbest bırakıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.