17 suç kaydı ortaya çıktı: Aranan şahıs Kahramanmaraş'ta yakalandı

Kahramanmaraş'ta hırsızları yakalamak için operasyon yapan polis, daha önce 17 kez gözaltına aldığı Ahmet K.'yı (28) 18'inci kez yakaladı. Şüpheli adli makamklarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

17 suç kaydı ortaya çıktı: Aranan şahıs Kahramanmaraş'ta yakalandı

Kahramanmaraş'ta hırsızlık yaparken yakalanan Ahmet K. (28) ile ilgili yapılan araştırmada 17 suç kaydı olduğu belirlendi. Şüpheli sevk edildiği adli makamlarca tutuklandı.

7 Ocak'ta Gedemenli Mahallesi'ndeki bir inşaat firmasından çok sayıda lavabo musluğu ile kalorifer kollektörü çalındı. İhbar üzerine çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, hırsızlığı Ahmet K.'nın yaptığını belirledi. Emniyette 17 suç kaydı olan Ahmet K., düzenlenen operasyonla yakalandı.

Gözaltına alınarak emniyete götürülen Ahmet K.'nın daha önce Tekerek Mahallesi'ndeki site deposundan otomobil jantlarının, Vadi Mahallesi'nde bir doğalgaz firmasından doğalgaz vanası, musluğu ve bataryasının çalınmasının ve geçen pazartesi günü de bir kişinin hiltisinin çalınmasının faili olduğu tespit edildi. Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Ahmet K., mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2021, 09:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.