Kahramanmaraş Merkez Onikişubat ilçesi Yusuflar Mahallesinde Asayiş Yunus Ekipleri metruk binalara yönelik yaptığı denetimlerde metruk bir binada iki şahsı yakaladı.

Alınan bilgiye göre; Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerin mahalle aralarında ve metruk yerlerdeki suç ve suçluyla mücadelesi devam ediyor.

Yeniçağ büyük bombayı patlattı! Yazıcıoğlu'nun ölümünde şok görüntüler yıllar sonra ortaya çıktı! Yeniçağ büyük bombayı patlattı! Yazıcıoğlu'nun ölümünde şok görüntüler yıllar sonra ortaya çıktı!

Asayiş Yunus ekiplerinin Yusuflar mahallesinde bulunan bir metruk ikameti kontrollerinde üzerlerinde kimlik bulunmayan 2 şahısı yakaladı.

Şahısların kaba üst yoklamalarinda herhangi bir suç unsuruna rastlanmazken şüpheli haraketleri ve tedirgin tavirlari polisin dikkatini çekti.

Şahısları incelenmek üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne götüren ekipler, yapılan parmak izi incelemesinde şahısların kimlik bilgilerine ulaşıldı.

Gökhan K. ve Ali D. Olduğu anlaşılan şahısların yapılan Genel Bilgi Taramasinda birçok suçtan kayıtlarının olduğu Ali. D.( 41)' nin ise Hırsızlık suçundan 5 yıl 2 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası ile arandığı tespit edildi.

İşlemlerinin ardından Adliyeye sevk edilen Ali D. (41) tutuklanarak cezaevine gönderildi.