Son dakika bilgisine göre; İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç ve yönetimi genel merkezin kararıyla görevden alındı.


İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanı Av. Doğan Murat Kılıç ve yönetimi Genel Başkan Meral Akşener'in tasarrufuyla görevden alındı.

İYİ Parti Genel Merkezi tarafından gönderilen bir yazıyla 3 yıldır partinin Onikişubat İlçe Başkanı olarak görev yapan Av. Doğan Murat Kılıç ve yönetimi görevden alındığı bildirildi.

Tüm Türkiye de İl ve İlçe bazında Kongre kararı alan İYİ Parti, Kahramanmaraş'ta Onikişubat İlçe Yönetimini görevden alması süpriz olarak görülmedi. Birkaç aydır Onikişubat İlçe Başkanı hakkında kamuoyunda bazı iddiaların konuşulduğu ve görevden alınacağı biliniyordu. 

ATAMA YAPILMADI

Kahramanmaraş'ta korkunç olay! Görenler anında 112'yi aradı Kahramanmaraş'ta korkunç olay! Görenler anında 112'yi aradı

İYİ Parti Onikişubat İlçe Başkanlığına ise görevden alınma kararı sonrası henüz bir atama yapılmadığı öğrenilirken, Onikişubat ilçe Başkanlığına şu an için İl Başkanlığından bir kişinin yetkilendirildiği, bir ismin önümüzdeki günlerde ilçe başkanı olarak atanacağı ve yapılacak kongrede aday isimlerin önümüzdeki günlerde netlik kazanacağı ve kongrede tek adayla mı yoksa bir kaç adayla mı kongrenin yapılacağı öğrenilemedi.