İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet Çabukel “Biz sahada olduğumuz sürece, esnafımızın mağduriyetlerini dile getiriyoruz, çözüm arıyoruz” dedi.

Kahramanmaraş'ta hapis cezalı hükümlü yakalandı Kahramanmaraş'ta hapis cezalı hükümlü yakalandı

İYİ Parti Kahramanmaraş ailesi, başlattıkları geleneksel gezi programı kapsamında Afşin ve Göksun ilçelerinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. 

İYİ Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Av. Ahmet Çabukel, İYİ Parti 2018 Milletvekili Adayı Mustafa Bastırmacı, İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi Günay Kodaz ve İYİ Parti il yönetim kurulu üyelerinden oluşan İYİ Parti ekibine Afşin ziyaretinde İYİ Parti Afşin İlçe Başkanı Mehmet Ali Taşkale, Göksun’da ise İYİ Parti Göksun İlçe Başkanı Ali Arslan eşlik etti. 

1-279

Ekibiyle birlikte ilçelerde esnaflarla ve vatandaşlarla buluşarak onların sorunlarını dinleyen İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Çabukel’in gündeminde ekonomi vardı.

Çabukel, ziyaretlere ilişkin yaptığı değerlendirmelerde şu ifadelere yer verdi: “Esnafımızın, her geçen gün artan ekonominin ağır yükünü taşıyacak gücü kalmamıştır. Zorlu geçen bir dönem olmuş sıkıntılarını dile getirmişlerdir. Bu dönemden daha zor olacak önümüzdeki aylarda, esnafımız kara kara düşünmektedir. Bizler var oldukça yanlarında olacağız.”

4-253-792-160