11 Haziran'da seçime gitmeye hazırlanan ve büyük bir ihtimalle yeniden başkanlık koltuğuna oturması beklenen Dursun Özbek'in şimdiden çalışmalarına başladığı öğrenildi. İlk olarak Galatasaray'ın yeni teknik direktörü problemini çözmeyi hedefleyen Özbek için İtalyan gazeteci Nicolo Schira'dan ilginç bir iddia geldi.

Süper Lig'de bu sezona büyük umutlarla giren Galatasaray, sezon başında yapılan transferlerle Avrupa'da ve ligde başarı hedefledi.

Galatasaray, Okan Buruk ile 2 yıllık anlaşma imzaladı Galatasaray, Okan Buruk ile 2 yıllık anlaşma imzaladı

Fatih Terim'in yönetiminde işler Galatasaray'ın umduğu gibi gitmezken, Süper Lig'de üst üste kötü sonuçlar sarı-kırmızılı takımı çıkmaza soktu.

Terim'in gönderilmesinin ardından göreve gelen Domenec Torrent de Galatasaray'ı düzlüğe çıkaramadı.

Terim'in gönderilmesinin ardından göreve gelen Domenec Torrent de Galatasaray'ı düzlüğe çıkaramadı.

2021-2022 sezonunda 52 puana ulaşan Galatasaray, sezonu 13. sırada tamamladı ve gözlerini başkanlık seçimine çevirdi.

Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu arasında gerçekleşecek seçim, Galatasaray'ın yeni teknik direktörünü de belirleyecek.

Teknik direktör adayları arasında ismi en çok geçen çalıştırıcı Okan Buruk, NTV Spor'da Kırılma Anı programına konuk oldu.

Programda oldukça önemli açıklamalarda bulunan Okan Buruk, Galatasaray'da çalışmak istediğini açıkladı.

İtalyan gazeteci Nicolo Schira, Galatasaray'ın Domenec Torrent ile yolları ayırması durumunda Igor Tudor'un göreve getirilebileceğini öne sürdü.

tudor

Galatasaray sportif direktörü Sensibile'nin Tudor'u beğendiği ve bu hamlede rol alabileceği öne sürüldü.

Igor Tudor, 2016-17 sezonu devam ederken Galatasaray teknik direktörlüğüne getirilmişti. Sarı-kırmızılı kulüpte dönemin başkanı Dursun Özbek'ti.

Bu sezon Serie A'nın dördüncü haftasından itibaren Hellas Verona'nın başına geçen Tudor, İtalyan ekibinde aldığı iyi sonuçlarla dikkat çekti. Verona, 53 puan topladığı sezonu sıralamada 9. bitirdi.