HaberTürk ekranlarında yayınlanan Fatih Altaylı'nın Teke Tek programında 2021 yılı için kehanetlerde bulunan Astrolog Dinçer Güner, "2021 yılında erken seçim olacak mı?" sorusuna da cevap verdi.

2021 yılının geçtiğimiz yıl kadar zor olamayacağını ifade eden Güner, “2021 çok enteresan ve önemli bir sene ama 2021, 2020 yılı kadar zor olmayacak. Ama eğer ki meydana gelebilecek değişikliklerden korkuyorsanız sizin için zordur. Ocak, şubat, haziran ve kasım ayları 2021’e damgasını vuracak tarihler olacak. Gündemimizde aşı savaşları olacak. Aşı ile ilgili sürekli çalışmaların yapılacağı bir sene olacak” ifadelerini kullandı.

“ELEKTRİK SORUNLARI ORTAYA ÇIKACAK”
2021’de su, beslenme ve tarımda kriz olacağını ifade eden Dinçer Güner, “2021’de çok önemli konular var. Su krizi, beslenme krizi ve tarımda sıkıntılar bizleri bekliyor. 2025 senesinde su savaşlarına başlayacağız. Acilen bütün ülkelerin tarıma, toprağa yatırım yapması gerekiyor. 2021 senesi ekonomik dalgalanmaların olacağı bir sene… Ama bu dalgalanmalar yeni bir ekonomik sisteme geçişe zemin oluşturabilir. Ocak ve martta kripto paranın güvenilirliği test edilebilir” dedi.

KORONANIN BİTECEĞİ TARİH
Korona salgınını bilen Güner, salgının bitiş tarihine ilişkin de kehanetlerde bulundu. Dünyada şifalanma adına çok önemli adımlar atılacağını kaydeden Dinçer Güner, “2021 teknolojik anlamda Rönesans  aşayacağımız, yeni buluşların gündeme geleceği bir sene olacak. Uzayda yaşamakla alakalı yılın sonuna doğru çok önemli gelişmeler yaşanacak. 14 Mayıs ile 28 Temmuz arasında dünyada şifalanma adına çok önemli adımlar atılabilir. Ama asıl şifalanma 29 Aralık 2021’de olabilir” dedi.

Güner, sözlerini şöyle sürdürdü:

“MART’TAN SONRA ERKEN SEÇİM”
“Türkiye’deki erken seçim konuşmaları özellikle mart mayıs ve haziran aylarında yapılabilir. 2021 senesinde vergi adına reformlar gerçekleşebilir. Vergi ile ilgili sert kurallar alınabilir. Hem vergi hem borsa alanında kurallar değişebilir. 10 Haziran’da çok önemli bir Güneş Tutulması meydana geliyor. Tutulma civarında bilgi güvenliği açığı, ifşalar, hack gibi konuların gündeme geleceğini gösteriyor. Bir de dünyayı harekete geçirecek kadınlar ortaya çıkabilir”

Güner, ayrıca çok büyük yangınların da çıkabileceğini altını çizdi.

KORONA VİRÜS SALGININI  AYLAR ÖNCESİNDEN HABER VERMİŞTİ
Programda 2020’de yeni dünya düzenine geçileceğini aktaran Dinçer, “2020 yılı yeni bir dünya düzenine geçiş yılını ifade ediyor. Yeni dünya düzenine geçmek için de eskinin işe yaramadığının ortaya çıkması gerekiyor. Bu ortaya çıkış süreci de her zaman sıkıntılı, krizlerle dolu ve hiç konfor olmayan bir süreçtir. Evet, yeni bir dünya düzenine geçiş var ancak öncelikle eskinin krizlerinin ve zorluklarının ortadan kaldırılması gerekiyor” demişti.