Tunceli’nin Çemişgezek ilçesindeki bir düğünde korku dolu anlar yaşandı. Bir kişi düğünde halay çekenlerin üzerine doğru demir tentenin düşeceğini fark etti. Bu sırada koşarak o alana doğru giden kişi demir tenteyi tutmaya çalışırken tentenin altında kaldı. O anlar kameraya saniye saniye yansıdı.

Edinilen bilgiye göre olay, Çemişgezek'te düğün için kullanılan bir alanda meydana geldi. Davetliler düğünde halay çekerken, rüzgarın etkisiyle demir tente sallanmaya başladı. Tentenin sallandığını fark eden davetlilerden İsmail Dikmen, tentenin altında kimse kalmasın diye kalabalığı uyarmaya çalışıp o alana doğru koştu.

Dikmen, kısa süreliğine de olsa tenteyi tutmayı başardı ancak kendisi tentenin altında kalmaktan kurtulamadı. Kısa süreli panik yaşanırken Dikmen, çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. O anlar ise kameralara saniye saniye yansıdı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından sözleşmeli personelin memur kadrolarına atanmalarına ilişkin açıklama Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından sözleşmeli personelin memur kadrolarına atanmalarına ilişkin açıklama

1-387