Vali ve Başkan'dan yeni yıl mesajları

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç birer mesaj yayımladılar...

Vali ve Başkan'dan yeni yıl mesajları
banner150

Bugün 2014 yılının son gününü yaşarken, yarın başlayacak olan 2015 yılı ile ilgili mesajlar yayınlanmaya devam ediyor.

 

Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer, yayımladığı yeni yıl mesajında "Yepyeni umutlarla yeni bir yıla daha merhaba demenin mutluluğu ve şükrü içindeyiz" diyerek, şunları söyledi:

 

"Yeni imkan ve fırsatlarla bizlere bahşedilen ama hiç şüphesiz bize yeni sorumluluklar da yükleyen 2015’de İlimiz adına daha iyiyi inşa edebilme fırsatını değerlendirebilmek için Kamu Kurum ve Kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ve Kahramanmaraş halkı ile birlikte işbirliği ve dayanışma içerisinde el ele, gönül gönüle olabilmek dileğiyle zamanın ve mekanın gerçek Sahibinden hepimiz için sağlık, huzur ve bereket diliyorum."

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ta, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Erkoç mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

"Kahramanmaraş’ı her geçen gün daha modern daha yaşanılır bir kent yapma gayretinde olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 2014 yılını her açıdan verimli bir şekilde tamamladı.

 

Yeni yılın; önümüzde yeni ufukların açıldığı, birlik ve beraberlik içinde daha büyük başarılara imza atacağımız, şehrimizi büyük projelerle buluşturacağımız bir yıl olacağına inanıyorum. Birlikte, el ele vererek daha güzel bir Kahramanmaraş’ı yarınlara taşıyacağız.

 

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılda her şeyin gönlünüzce olmasını diliyor; 2015 yılının birlik ve beraberliğimizi, toplumsal huzurumuzu artırmasını, şehrimize, ülkemize ve tüm dünya’ya barış, başarı, sevgi, bolluk ve bereket getirmesini dilerim."

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2014, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.