Uçak Seferleri 29 Mart'ta başlıyor

THY uçak saferlerini günlük olarak İstanbul - Kahramanmaraş 06.15, Kahramanmaraş - İstanbul 08.30 ve akşam İstanbul - Kahramanmaraş 20.30 ve Kahramanmaraş - İstanbul 22.55 saatlerinde gerçekleştirebilecekler.

Uçak Seferleri 29 Mart'ta başlıyor

 

THY, Kahramanmaraş - İstanbul seferini günlük ikiye çıkarırken; ilk seferini ise önümüzdeki Pazar günü Sabah saat 06.15'te İstanbul'dan Kahramanmaraş’a yaparak başlatıyor.

 

 

THY ile Kahramanmaraş - İstanbul seferleri, pazar gününden itibaren günde ikiye çıkıyor. Yolcular sabah İstanbul - Kahramanmaraş 06.15, Kahramanmaraş - İstanbul 08.30 ve akşam İstanbul - Kahramanmaraş 20.30 ve Kahramanmaraş - İstanbul 22.55 saatlerinde gerçekleştirebilecekler. Sabah İstanbul'dan Kahramanmaraş'a gelen yolcu, akşam yeniden İstanbul'a dönme şansı yakalarken; sabah Kahramanmaraş'tan İstanbul'a giden yolcu ise akşam yeniden Kahramanmaraş'a dönme imkanını bulacak. 

 

Böylece THY, İstanbul - Kahramanmaraş ve Kahramanmaraş - İstanbul uçak seferlerini, sabah ve akşam olarak günde iki kez gerçekleştirecek.

 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2015, 11:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.