Terim ve Prandelli Arasındaki İlginç Diyalog

Fatih Terim'in Galatasaray Teknik Direktörü Cesare Prandelli ile cenaze öncesi bir araya geldi ve ikili bir sohbet gerçekleştirdi.

Terim ve Prandelli Arasındaki İlginç Diyalog
banner150

Fanatik Gazetesi'nin haberine göre; Galatasaray'lı efsane isim ve aynı zamanda kongre üyesi olan Turgan Ece'nin cenaze törenine katılan Fatih Terim ile Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Cesare Prandelli bir araya geldi ve kısa süreli bir sohbet gerçekleştirdi.

 

İtalyanca yapılan sohpetin ardından Fatih Terim’in söyledikleri gündeme oturdu. Prandelli, daha sık görüşmek için Terim’den cep telefonu numarasını istedi.

 

"NUMARAMI VERİRSEM KOVARLAR"

 

Milli takımların hocası ise İtalyan meslektaşına, Galatasaray’ın tercümanı Mert Çetin’i işaret ederek, “Numaram Mert’te var. Ondan alabilirsiniz’ cevabını verdi.

 

Terim, Prandelli oradan ayrıldıktan sonra kulübün duayenlerinden Hayri Kozak’a dönerek, “Numaramı vermedim. Burada numaramızı verirsek, adamı kovarlar!” diyerek, Ünal Aysal’a sağlam bir göndermede bulundu.

 

Terim’in bu sözleri gayet ciddi bir ses tonuyla dile getirmesi, ortamda küçük çaplı bir suskunluğa neden oldu!

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2014, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.