TEOG Türkiye Birincisi Göksundan

Göksun Yavuz Selim Ortaokulu öğrencisi Ahmet Bedirhan Demir 8. sınıf öğrencisi TEOG Sınavında 120 sorunun tamamına doğru cevap vererek Türkiye 1.’si oldu.

TEOG Türkiye Birincisi Göksundan

 

Kahramanmaraş’ın Göksun ilçesinde, Yavuz Selim Ortaokulu öğrencisi Ahmet Bedirhan Demir 8. sınıf öğrencisi TEOG Sınavında 120 sorunun tamamına doğru cevap vererek Türkiye 1.’si oldu. 

 

 

Bu kapsamda Göksun İlçe Milli Eğitim Müdürü Halit Demirtaş, Yavuz Selim İlköğretim Okulu  Müdürü Ramazan Göllüce ve Türkiye TEOG Birincisi Ahmet Bedirhan Demir beraberliğinde, Göksun Kaymakamı Ali Hamza Pehlivan’ı makamında ziyaret etti. Pehlivan, “Ülkemizde geçtiğimiz yıl hayata geçen TEOG sınavları yapılıyor. TEOG sınavları neticesinde Göksun ilçemizden Ahmet Bedirhan Demir kardeşimiz bütün soruları doğru cevaplayarak tam puan aldı. Gerçekten Göksun ilçemizde bizleri gururlandırdı" dedi.

 

Öncelikle kendisini daha sonra kendisini yetiştiren ailesini, öğretmenlerini ve yöneticileri kutladığını söyleyen Pehlivan, "Göksun ilçemizde Bedirhan gibi öğrenciler artacaktır. Diğer öğrencilerimizde bu başarıyı örnek alacaktır. Kendisine bu başarısından dolayı kutluyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE

banner75